Kariéra

Máme za sebou více než 25 let zkušeností s vývojem a výrobou transmisních elektronových mikroskopů, elektronově-optických soustav, elektronových trysek a dalších hi-tech zařízení v oblasti mikro a nanotechnologií. S počtem zaměstnanců pod stovku a českým vedením si můžeme dovolit neformální přístup a flexibilitu středně velké firmy. Každý u nás dostane prostor, aby si našel, co ho baví a v čem vyniká, a dále se v tom s pomocí zkušenějších kolegů rozvíjel.

Pracovník/Pracovnice mechanické montáže

Tým zkušených odborníků mechanické montáže se podílí na mechanické a elektro montáži elektronových mikroskopů LVEM 5 a 25 i dalších zařízení.

PROGRAMÁTOR C#.NET (PHP)

Programátoři se podílí na vývoji nových produktů tvorbou software pro ovládání mikroskopů a dalších přístrojů dle specifikací zákazníků.

Praxe při studiu

Studenti různých oborů u nás pracují formou flexibilních úvazků nebo spolupráce na bakalářských a diplomových pracích.

Láká vás možnost přidat se k našemu týmu?

Pracovat ve společnosti, která má atmosféru rodinné firmy a přitom se zabývá vývojem špičkových technologií? Mít možnost vyzkoušet si práci na různých projektech? Pak se nám určitě ozvěte – ať už vás zaujala konkrétní pozice nebo naše firma jako taková.

E-mail s osobními údaji, informací, o kterou pozici máte zájem, a životopisem posílejte na adresu job@delong.cz. Budeme rádi, když k e-mailu připojíte i motivační dopis - stačí pár řádků o tom, proč máte zájem právě o tuto pozici.

V rámci výběrového řízení zpracováváme vaše osobní údaje v souladu s nařízením (EU) 2016/679 (GDPR

Odesláním e-mailu udělujete souhlas s tím, aby vás společnost Delong Instruments kontaktovala za účelem nabídky jiné pracovní pozice. Pokud souhlas udělit nechcete, uveďte prosím tuto skutečnost v odesílaném e-mailu.