hledáme

Pracovník mechanické montáže

Tým mechanické montáže připravuje díly a sestavy elektronových mikroskopů LVEM 5 a 25 i dalších zařízení.

Pracovní náplň

Co budete dělat?

  • čištění dílů a sestav pro montáž zařízení
  • přípravu montáže mechanických celků
  • vlastní montáž vybraných sestav
  • kontrolu sestavení

Machines

You´ll operate with

Computers mostly

DIGUN beam

požadavky

Co potřebujete?

  • SŠ strojní nebo elektro
  • zručnost
  • ochotu vzdělávat se v oboru
  • základní znalost práce s PC
  • zkušenosti z mechanické montáže vítány

nabídka

Na co se můžete těšit?

  • dobré platové podmínky odpovídající zkušenostem a přístupu k práci
  • práci v jednosměnném provozu v blízkosti centra s výbornou dostupností MHD
  • 25 dnů dovolené, příspěvek na penzijní připojištění a stravné
  • práci v perspektivním oboru
  • neformální společnost s fajn kolegy
  • vzdělávání a podporu stabilní společnosti

Team

People you´ll work with

Jan Antl

CEO & Production manager

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Non mauris nulla tincidunt appet fermentum amet sit.

Tomáš Bejdák

executive R&D manager

Renata Šebestová

Finance & HR manager

Láká vás možnost přidat se k našemu týmu?

Pracovat ve společnosti, která má atmosféru rodinné firmy a přitom se zabývá vývojem špičkových technologií? Mít možnost vyzkoušet si práci na různých projektech? Pak se nám určitě ozvěte.

Prosím, přiložte svůj životopis. Maximální velikost souboru je 10 MB.
Uploading...
fileuploaded.jpg
Nahrávání selhalo. Maximální velikost souboru je 10 MB.

V rámci výběrového řízení zpracováváme vaše osobní údaje v souladu s nařízením (EU) 2016/679 (GDPR)

Děkujeme, váš vzkaz byl úspěšně odeslán.

Co nejdříve můžete čekat naši odpověď ve své e-mailové schránce.
Bohužel se něco nepovedlo.

Prosím, zkontrolujte, jestli jste vyplnili v pořádku jméno a e-mailovou adresu. Pokud nic nepomůže, dejte nám prosím vědět na info@delong.cz.