Delong Instruments na konferencích v USA a Kanadě

Delong Instruments a Delong America budou vystavovat nízkonapěťový transmisní elektronový mikroskop LVEM 5 na konferenci “American Chemical Society Spring Meeting” v New Orleans (ACS), Louisiana, 18. – 20. března 2018.

Tato mezinárodní každoroční konference je unikátní příležitostí shlédnout poslední novinky, inovace a aktuality v oboru a najít řešení problémů a výzev při vědecké práci v laboratoři. Konference se průměrně účastní 15,000 návštěvníků, koná se zde více než 50 profesionálních výukových kurzů a workshopů a vystavuje zde více než 300 firem – tato konference nabízí něco pro úplně každého profesionála působícího v oblasti chemických věd.

Těšíme se na vás, najděte nás na stánku #620.

Více informací zde – ACS 2018 spring meeting.


Delong Instruments se bude účastnit rovněž výroční konference “United States and Canadian Academy of Pathology” 2018 konané ve Vancouveru, 19. – 21. března 2018.

Nová generace nízkonapěťového transmisního mikroskopu LVEM 25 bude na konferenci k dispozici a naši odborníci budou připraveni zodpovědět veškeré vaše dotazy týkající se LVEM 25 a jeho mnoha funkcí a předností, které lze především v patologii využít. Demo na LVEM 25 bude možné si vyzkoušet každý den konference.

Každoroční USCAP konference je prestižní a tradiční akcí pro další vzdělávání patologů. Tato mezinárodní akce nabízí unikátní příležitost pro patology a další profesionály oboru shlédnout novinky a nejnovější standardy a inovace v mnoha odvětvích patologie.

Delong Instruments a Delong America najdete na stánku #825.

Více informací o konferenci UCSAP naleznete zde – USCAP 2018’s annual meeting.

Těšíme se na setkání s vámi nejen na těchto konferencích!